Теплоенергетика

ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір встановлення тарифу на виробництво теплової енергії
ТОВ «АВАНТІ-ДЕВЕЛОПМЕНТ»

Дата події: 20 вересня 2021 року

У відповідності до «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 Товариство з обмеженою відповідальністю «АВАНТІ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» повідомляє про намір встановити тариф на виробництво теплової енергії.

Споживачами теплової енергії, яке виробляється Товариством є установи та організації, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету на території смт. Іваничі Волинської області.

Товариство має намір звернутися до Іваничівської селищної ради, як органу, уповноваженого здійснювати встановлення тарифу за звернення заявника в розмірі 2 289,38 грн. за 1 Гкал (з ПДВ 20%), який складається із наступних складових:

Найменування показників Тис. грн. на рік без ПДВ
1. Виробнича собівартість 6 677,36
1.1. Витрати на паливо для виробництва теплової енергії 4 906,12
1.2. Витрати на електроенергію 324,80
1.3. Прямі витрати на оплату праці 968,10
1.4. Вода для технологічних потреб 2,61
1.5. Відрахування на соціальні заходи 212,98
1.6. Загальновиробничі витрати 262,74
2. Адміністративні витрати 0,00
3. Фінансові витрати 0,00
4. Повна собівартість 6 677,36
5. Розрахунковий прибуток з податком на прибуток 0,00
6. Податок на прибуток 0,00
7. Вартість виробництва теплової енергії 6 677,36
Тариф на виробництво теплової енергії, грн./Гкал без ПДВ 1 907,82
ПДВ 20% 381,57
Тариф на виробництво теплової енергії, грн./Гкал з ПДВ 2 289,38

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 днів з моменту публікації за адресою: 01034, місто Київ, вулиця Велика Житомирська, будинок 8-А, е-mail: office@avanti.org.ua (із зазначенням у темі листа «зауваження та пропозиції до тарифів»).
Простота використання, низькі ціни, зручність, екологічність в порівнянні з вугіллям або мазутом - все це робило природний газ дуже затребуваним енергоносієм в секторі ЖКГ для виробництва теплової енергі.

Але ціни на газ зросли, даний тип ресурсу виявився не по кишені не тільки приватним підприємствам, але і державному та місцевим бюджетам. Влада і підприємства почали шукати рішення і альтернативні джерела енергії, якими можна замінити дорогий природний газ, а проекти в сфері поновлюваних джерел енергії стали цікавими для інвесторів в Україні.

У 2013 році компанія «Аванті - Девелопмент» почала вивчати роботу котелень на твердому паливі для виробництва теплової енергії, а в 2014 році даний напрямок був обраний як стратегічний для подальшого розвитку компанії.

В якості основної сировини для своїх твердопаливних котелень компанія вибрала тріску енергетичних рослин Salix Viminalis. Даний вид палива на котельні буде поставляти дочірня компанія ТОВ «Салікс Енерджі», з якою підписано партнерську угоду про постачання деревної тріски.

У 2014 році компанія «Аванті - Девелопмент» реалізувала 3 проекти з реконструкції газових котелень у смт. Іваничі (Волинська область), в результаті чого були встановлені твердопаливні котли для роботи на деревному паливі.

Загальна встановлена потужність склала 3,4 МВт теплової потужності. Реалізація проекту в смт. Іваничі дозволяє вже сьогодні економити понад 600 тис. кубів природнього газу і поставляти теплову «зелену» енергію місцевим школам, лікарні, дитячому садочку, органам місцевої влади та іншим соціальним споживачам.

Реалізація даних проектів - це перший досвід використання щепи енергетичних рослин для виробництва теплової енергії в Україні, що дозволяє успішно його масштабувати і застосовувати в інших регіонах країни. Створення такого проекту дозволяє невеликим містам закривати свої потреби в тепловій енергії за рахунок місцевих джерел енергії.

У планах компанії - розвиток аналогічних проектів в інших містах Західної України. З питань співпраці звертайтеся за телефонами в розділі «Контакти».